Online kurz Josefa Cvrčka "Úprava fotografií v Adobe Photoshop"Online kurz Josefa Cvrčka "Úprava fotografií v Adobe Photoshop"0%

Josef Cvrček Video-kurz: Úprava fotografií v Adobe PhotoshopZnámý fotograf Josef Cvrček pro Vás připravil video-kurz na téma "Úprava fotografií v Adobe Photoshop", v rámci kterého Vás provede zpracováváním fotografií ve zmíněném programu. V kurzu bude řeč o vrstvách, jasu, retuši aj. Pro koho je určen kurz o Adobe PhotoshopKurz je pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit s nabízejícími funkcemi a možnostmi úpravy fotek pomocí programu Adobe Photoshop a tím posunout fotografie na vyšší úroveň. O online kurzu "Úprava fotografií v Adobe Photoshop"Jak již bylo zmíněno, tento kurz se zabývá zpracováváním fotografií pomocí programu Adope Photoshop. Naučíte se jednoduchým a intuitivním způsobem upravovat Vaše fotografie. Čekají na Vás praktické postupy, co a jak udělat pro dosažení fotografie na profesionální bázi. Konkrétně kurz obsahuje tři videa, ve kterých se zaměříte navrstvy, duplex, zesvětlání a ztmavení jednotlivých fotografií,jas, kontrast, retuš portrétu, odlesky a vrásky,křivky, LAB barvy, Camera Raw, koláž.O autorovi kurzu "Úprava fotografií v Adobe Photoshop"Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Několik let se živil jako profesionální fotograf, jelikož tato profese je těžko slučitelná s plnohodnotným rodinným životem, přilnul Josef k současné práci, ve které inspiruje lidi k radostnějšímu životu. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.
Zdarma

Popis

Video-kurz: Úprava fotografií v Adobe Photoshop

Známý fotograf Josef Cvrček pro Vás připravil video-kurz na téma "Úprava fotografií v Adobe Photoshop", v rámci kterého Vás provede zpracováváním fotografií ve zmíněném programu. V kurzu bude řeč o vrstvách, jasu, retuši aj.

Pro koho je určen kurz o Adobe Photoshop

Kurz je pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit s nabízejícími funkcemi a možnostmi úpravy fotek pomocí programu Adobe Photoshop a tím posunout fotografie na vyšší úroveň.

O online kurzu "Úprava fotografií v Adobe Photoshop"

Jak již bylo zmíněno, tento kurz se zabývá zpracováváním fotografií pomocí programu Adope Photoshop. Naučíte se jednoduchým a intuitivním způsobem upravovat Vaše fotografie. Čekají na Vás praktické postupy, co a jak udělat pro dosažení fotografie na profesionální bázi. Konkrétně kurz obsahuje tři videa, ve kterých se zaměříte na

  • vrstvy, duplex, zesvětlání a ztmavení jednotlivých fotografií,
  • jas, kontrast, retuš portrétu, odlesky a vrásky,
  • křivky, LAB barvy, Camera Raw, koláž.

O autorovi kurzu "Úprava fotografií v Adobe Photoshop"

Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Několik let se živil jako profesionální fotograf, jelikož tato profese je těžko slučitelná s plnohodnotným rodinným životem, přilnul Josef k současné práci, ve které inspiruje lidi k radostnějšímu životu. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.

Podobné kurzy z kategorie

Jak nastavit fotoaparát v jakékoli situaci

0.0%
"Josef Cvrček říká: ""Také nemáte rádi manuály a přesto máte chuť umět …

Svatební fotografie

20.0%
S Josefem Cvrčekm zjistíte vše potřebné o fotografování svateb.

Fotografování v ateliéru (portrét, děti)

0.0%
Fotografování v ateliéru je zejména o práci se světlem, které lze různě …