Video kurz Josefa Cvrčka "Úprava fotografií v programu Zoner"Video kurz Josefa Cvrčka "Úprava fotografií v programu Zoner"0%

Josef Cvrček Video-kurz: Úprava fotografií v programu ZonerZoner je program vyvíjený v českém prostředí, sloužící speciálně pro úpravu a správu fotografií. Josef Cvrček pro Vás připravil video-kurz, zaměřující se právě na tento program s názvem "Úprava fotografií v programu Zoner". Budete se zde především zabývat tím, jak řešit konkrétní postupy či případné problémy při úpravách fotografíích. Pro koho je určen kurz o programu ZonerProgram Zoner je v porovnání s např. Adobe Photoshop jednodušší a intuitivnější na ovládání, k čemuž zajisté přispívá i rozhraní v českém jazyce. Zoner má také omezené funkce, proto by se dalo říci, že je vhodný spíše pro méně náročné fotografy. O kurzu "Úprava fotografií v programu Zoner"Program Zoner představuje velmi silný nástroj pro úpravu a správu fotografií. Vše, co se v uvedeném kurzu naučíte, dále využijete i při práci v nějakém jiném sofistikovanějím programu. Zaměříte se zde na konkrétní postupy při zpracovávání fotek či efektivní řešení případných problémů. Dozvíte se napříkladjak spravovat fotografie,jak ztmavit pouze část dané fotky,jak retušovat, ořezávat foto,upravovat barvy či si více povíte o křivkách a klonovacím razítku atd.O autorovi programu "Úprava fotografií v programu Zoner"Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Několik let se živil jako profesionální fotograf, jelikož tato profese je těžko slučitelná s plnohodnotným rodinným životem, přilnul Josef k současné práci, ve které inspiruje lidi k radostnějšímu životu. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.
Zdarma

Popis

Video-kurz: Úprava fotografií v programu Zoner

Zoner je program vyvíjený v českém prostředí, sloužící speciálně pro úpravu a správu fotografií. Josef Cvrček pro Vás připravil video-kurz, zaměřující se právě na tento program s názvem "Úprava fotografií v programu Zoner". Budete se zde především zabývat tím, jak řešit konkrétní postupy či případné problémy při úpravách fotografíích.

Pro koho je určen kurz o programu Zoner

Program Zoner je v porovnání s např. Adobe Photoshop jednodušší a intuitivnější na ovládání, k čemuž zajisté přispívá i rozhraní v českém jazyce. Zoner má také omezené funkce, proto by se dalo říci, že je vhodný spíše pro méně náročné fotografy.

O kurzu "Úprava fotografií v programu Zoner"

Program Zoner představuje velmi silný nástroj pro úpravu a správu fotografií. Vše, co se v uvedeném kurzu naučíte, dále využijete i při práci v nějakém jiném sofistikovanějím programu. Zaměříte se zde na konkrétní postupy při zpracovávání fotek či efektivní řešení případných problémů. Dozvíte se například

  • jak spravovat fotografie,
  • jak ztmavit pouze část dané fotky,
  • jak retušovat, ořezávat foto,
  • upravovat barvy či
  • si více povíte o křivkách a klonovacím razítku atd.

O autorovi programu "Úprava fotografií v programu Zoner"

Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Několik let se živil jako profesionální fotograf, jelikož tato profese je těžko slučitelná s plnohodnotným rodinným životem, přilnul Josef k současné práci, ve které inspiruje lidi k radostnějšímu životu. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.

Podobné kurzy z kategorie

Video kurz Josefa Cvrčka "Úprava fotografií v programu…

0.0%
Video-kurz: Úprava fotografií v programu Zoner. Zoner je program vyvíjený v …

JAK SPRÁVNĚ FOTIT

40.0%
Vše co budete při focení kdy potřebovat. Bez zbytečných detailů a omáčky. Přes …

Jak se fotí miminka v šestinedělí

40.0%
Zachyťte první dny svých dětí na kvalitních fotografiích jak od profesionála.