Fotografování tak trochu jinak - ebook "Tajemství krásných fotek"Fotografování tak trochu jinak - ebook "Tajemství krásných fotek"0%

Josef Cvrček Ebook: Tajemství krásných fotekElektronická kniha s titulem "Tajemství krásných fotek" není typickou knihou o fotografování. Toto téma je samozřejmě stěžejním, ale je na něj nahlíženo zcela jiného úhlu pohledu. Tato publikace pochází z dílny úspěšného fotografa Josefa Cvrčka.Pro koho je titul “Tajemství krásných fotek“ určen?Tento ebook zajisté potěší všechny příznivce fotografování, a to jak začátečníky, tak fotografy, kteří se tomuto oboru věnují na profesionální úrovni. Charakteristika ebooku “Tajemství krásných fotek“Tato publikace neobsahuje informace o fotografické teorii či rady a účinné tipy pro dosažení neodolatelných fotografií, odhalíte v ní však jiná tajemství profesionálních fotografií. Ebook Josefa Cvrčka je protkán tématy jako např. sebevědomí a jeho neopomenutelná role při focení, strach z prohry, Paretovo pravidlo a jeho uplatnění v tomto oboru,fotografický žánr vs. fotografův charakter,kvalita není rozhodující,články, knihy, recenze a možnost jejich přehlcení,vlastní egocentrismus,kopírování fotek akvalita vs. kvantita jednotlivých fotografií.Tento ebook si můžete pořídit také v podobě audioknihy. Kdo je Josef Cvrček?Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.
Zdarma

Popis

Ebook: Tajemství krásných fotek

Elektronická kniha s titulem "Tajemství krásných fotek" není typickou knihou o fotografování. Toto téma je samozřejmě stěžejním, ale je na něj nahlíženo zcela jiného úhlu pohledu. Tato publikace pochází z dílny úspěšného fotografa Josefa Cvrčka.

Pro koho je titul “Tajemství krásných fotek“ určen?

Tento ebook zajisté potěší všechny příznivce fotografování, a to jak začátečníky, tak fotografy, kteří se tomuto oboru věnují na profesionální úrovni.

Charakteristika ebooku “Tajemství krásných fotek“

Tato publikace neobsahuje informace o fotografické teorii či rady a účinné tipy pro dosažení neodolatelných fotografií, odhalíte v ní však jiná tajemství profesionálních fotografií. Ebook Josefa Cvrčka je protkán tématy jako např.

  • sebevědomí a jeho neopomenutelná role při focení,
  • strach z prohry,
  • Paretovo pravidlo a jeho uplatnění v tomto oboru,
  • fotografický žánr vs. fotografův charakter,
  • kvalita není rozhodující,
  • články, knihy, recenze a možnost jejich přehlcení,
  • vlastní egocentrismus,
  • kopírování fotek a
  • kvalita vs. kvantita jednotlivých fotografií.
  • Tento ebook si můžete pořídit také v podobě audioknihy.

Kdo je Josef Cvrček?

Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.

Podobné kurzy z kategorie

Fotografování v ateliéru (portrét, děti)

0.0%
Fotografování v ateliéru je zejména o práci se světlem, které lze různě …

10 největších chyb při fotografování produktů

20.0%
Umíte správně nafotit zboží, které chcete prodávat například ve svém eshopu? …

POLOPRAVDY A NEPRAVDY VE SVĚTĚ FOTOGRAFIE

0.0%
Prostřednictvím tohoto ebooku se dozvíte, kde dělají fotografové největší …