Naučte se s Josefem Cvrčkem "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát"Naučte se s Josefem Cvrčkem "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát"0%

Josef Cvrček Video-kurz: Jak fotit a jak nastavit fotoaparátUznávaný fotograf Josef Cvrček pro Vás připravil online kurz na téma "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát", ve kterém se naučíte využívat potenciál Vašeho fotoaparátu na maximum či se naučíte pracovat s barvami na Vašich fotografiích.Pro koho je online kurz "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát" určen?Tento kurz je vhodný pro všechny fotografy, kteří se chtějí efektivním způsobem naučit pracovat se svými fotoaparáty a vzniklými fotografiemi. Na co se může v programu "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát" těšit?Tento kurz Vám nabídne celkem jedenáct lekcí, ve kterých Vás autor provede světem fotografování. Naučíte se ovládat barvy, hrát si se světlem či fotit v pokročilých režimech. Zaměříte se také na ostrost Vašich fotografií. Konkrétně na Vás v kurzu "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát" čekáprofesionální kompozice vedoucí ke kvalitním fotografiím,dokonalé barvy,expozice,černobílé fotografie, histogram,hloubka ostrosti,fotografování pohybu,fotoaparát zcela pod kontrolou,ostré fotky jak břitva,dokonalá krajinářská fotografie,focení s bleskem, portrétní fotografie,postřehy z praxe.Celý kurz Vám poskytne velice srozumitelný a podrobný návod, který jde rovnou k věci a zaměřuje se jen na to, co je opravdu důležité a praktické.Kdo je Josef Cvrček?Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.
990

Popis

Video-kurz: Jak fotit a jak nastavit fotoaparát

Uznávaný fotograf Josef Cvrček pro Vás připravil online kurz na téma "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát", ve kterém se naučíte využívat potenciál Vašeho fotoaparátu na maximum či se naučíte pracovat s barvami na Vašich fotografiích.

Pro koho je online kurz "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát" určen?

Tento kurz je vhodný pro všechny fotografy, kteří se chtějí efektivním způsobem naučit pracovat se svými fotoaparáty a vzniklými fotografiemi.

Na co se může v programu "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát" těšit?

Tento kurz Vám nabídne celkem jedenáct lekcí, ve kterých Vás autor provede světem fotografování. Naučíte se ovládat barvy, hrát si se světlem či fotit v pokročilých režimech. Zaměříte se také na ostrost Vašich fotografií. Konkrétně na Vás v kurzu "Jak fotit a jak nastavit fotoaparát" čeká

 • profesionální kompozice vedoucí ke kvalitním fotografiím,
 • dokonalé barvy,
 • expozice,
 • černobílé fotografie, histogram,
 • hloubka ostrosti,
 • fotografování pohybu,
 • fotoaparát zcela pod kontrolou,
 • ostré fotky jak břitva,
 • dokonalá krajinářská fotografie,
 • focení s bleskem, portrétní fotografie,
 • postřehy z praxe.

Celý kurz Vám poskytne velice srozumitelný a podrobný návod, který jde rovnou k věci a zaměřuje se jen na to, co je opravdu důležité a praktické.

Kdo je Josef Cvrček?

Josef Cvrček je úspěšný podnikatel a fotograf, který rád učí lidi fotit a následně svá díla vhodně upravovat. Josefovými kurzy v oblasti focení prošlo více než 20 tis. fotografů.

Podobné kurzy z kategorie

Jak vydělávat focením

40.0%
Fotograf Josef Cvrček se podělí o zkušeosti se svým podnikáním.

Jak nastavit fotoaparat v jakékoli situaci

0.0%
Svět fotografie je v současné době přehlcený informacemi, ale velké množství z …

JAK SPRÁVNĚ FOTIT

40.0%
Vše co budete při focení kdy potřebovat. Bez zbytečných detailů a omáčky. Přes …